11. března 2011 - Maturitní ples Áček

Dne s magickým datem 11. 3. 2011 se nejspíš nemohlo dočkat mnoho lidí. Nejvíc ale maturanti ze tříd Oktáva A a 4.A. Důvod? Zcela jednoduchý. Ples Áček.

Po roce příprav, kterých se zhostil organizační tým ve složení Roman Sigmund, František Staněk, Lucie Šinalová, Tomáš Vacek, Karolína Vohanková a Mirek Slíž, přišel konečně den D. Po celém dni horečného zdobení, zkoušení, dolaďování sebemenších detailů se před devatenáctou hodinou otevřely brány Casina a po chvíli se se všemi návštěvníky začala hrát velká hra. Zahájil ji velkolepý kasovní trhák o maturitním casinu, na který navázalo roztočení lidské rulety předznamenávající hravé předtančení obou tříd. Vydechnout skvělým výkonem nikomu nedopřál ani speciálně pro tento večer zmrtvýchvstalý Elvis Presley. Až po jeho vystoupení si všichni mohli trochu odpočinout, maturanti si totiž přišli užít svých pár sekund slávy při slavnostním šerpování. Po přípitku a dalších oficialitách už nic nebránilo volné zábavě, ke které zahrála skupina JIM TEAM. O další oddechovou pauzu se se svou scénkou postaral moderátor plesu Karel Hynek, známý to Borec. Přesně o půlnoci se znovu sešli všichni maturanti k odšerpování. O zábavu se poté postarala vavříny ověnčená kapela Charlie Straight. Během celého večera to žilo i na druhé scéně v Disco Pacific. Představil se tam Zdeněk Lukesle, finalisté televizní soutěže Česko Slovensko má Talent mako!mako a na své si přišli i příznivci DnB, kterým zahrál Saigon Project.

Za dosažení absolutního vrcholu plesové sezony z pohledu maturantů děkujeme všem účinkujícím, vedení školy, štědrým sponzorům, agentuře Mars Audio s.r.o., pomocníkům, jakož i všem ostatním, kteří nás v našem počínání podporovali.

Autoři: Tomáš Vacek, Oktáva A (text), Marek Švadlena, Radek Havlíček - livefoto.cz, (foto)