20. prosince 2019 - Vánoční akademie gymnázia

Dne 20. prosince 2019 se již tradičně uskutečnila vánoční akademie našeho gymnázia. Žáci školy si mohli vyslechnout hudební skupiny Favorite Obsession, Second Line či Deficit. Sálem se nesly tony kytary, flétny, bicích či klavíru a oči se mohly kochat tanečními vystoupeními skupin DC Smoothies a Institute of Tog nebo sólovým vystoupením zástupkyně našich nejmladších ročníků. Vystoupení Milana Hábla a Matěje Výborného se Slam poetry byla patrně pro nemálo přihlížejících překvapením, nutno však dodat, že velmi příjemným. Výzdobu sálu připravili žáci pod vedením Mgr. Kristýny Drienové a celým programem skvěle provázela moderátorská dvojice septimánů Dominik Duffek a Miroslav Heres. Doufáme, že se jednotlivá vystoupení žákům i učitelům líbila. Tímto bychom chtěli též všem účastníkům akademie poděkovat a všem žákům a učitelům popřát příjemné prožití vánočních svátků.

Autoři: Mgr. Jakub Haviar (text), Mgr. Michal Smatana (foto)