19. června 2020 - Online soutěž v psaní na klávesnici

Na závěr školního roku v době naší distanční výuky proběhla online soutěž v psaní na klávesnici. Online forma nahradila tradiční prezenční soutěž "O putovní pohár ŘŠ", jejíž XVII. ročník se z důvodu mimořádných opatření uskutečnit nemohl.

Účastníky letošní online soutěže se mohli stát jen žáci primy a 1. ročníků, kteří ve výuce využívají digitální program Psaní hravě.

Soutěže se zúčastnilo 19 žáků, jejichž výsledky byly výborné. Vítězem však může být jen jeden. Pohár online soutěže vyhrál Filip Langmajer z primy a svým výsledkem 241 čistých úhozů za 1 minutu prokázal výbornou dovednost psát všemi deseti. Druhé místo vybojovala Adéla Švarcová z 1. B za 225 čistých úhozů za minutu a třetí místo obsadil Vojtěch Dráždil z primy za 199 čistých úhozů za minutu.

Všem gratulujeme a děkujeme za účast.

Autorky: Mgr. Jitka Ježková (text), Mgr. Eva Matesová (foto)