21. prosince 2017 - Školní kolo jazykové soutěže v anglickém jazyce

Krátce před vánočními prázdninami - ve středu 21. prosince - porovnávali vybraní žáci primy až kvarty své dovednosti v anglickém jazyce. V mladší kategorii (prima, sekunda) si nejlépe vedli primán Vladimír Adamenko, který v soutěži zvítězil, sekundánka Jana Kundertová (2. místo) a primánka Sofie A. Mrázová (3. místo). V kategorii starších žáků (tercie, kvarta) získala první místo Alena Vanová, na paty jí šlapal Filip Müller (2. místo), na třetím místě pak skončil Simon A. Vanegas. Ti, kteří ve školním kole obsadili první dvě místa, budou naše gymnázium reprezentovat na okresní úrovni. Všem zúčastněným děkujeme za velmi pěkné, někdy dokonce i příjemně vtipné výkony a "reprezentaci" přejeme mnoho úspěchů v kole dalším.

Autorka: Mgr. Eva Matesová