22. prosince 2019 - 2. ročník Vánočního charitativního turnaje ve florbale

Dne 22. prosince se na dolní budově Podkrušnohorského gymnázia konal 2. ročník Vánočního charitativního turnaje ve florbale. Akce se účastnilo na 7 týmů, které si udělaly čas a zpříjemnily si svátky florbalem. Šlo o velmi vyrovnaný ročník, to dokazuje i fakt, že semifinálové boje skončily pouze rozdílem 2 branek. O to asi největší překvapení se postaral tým SESIDO, který ještě 3 minuty před koncem prohrával o 3 góly, a nakonec se radoval z vítězství 10:8 nad týmem Peboja. SESIDO nakonec zdolalo tým BSM united, který se musel spokojit se druhým místem. Třetího místa se nečekaně ujali kluci z Andre gádže tuke bordelis. Tento turnaj byl pro diváky otevřený, a kdo chtěl, ten se mohl přijít podívat na strhující zápasy, ať už v základní skupině nebo v boji o příčky nejvyšší. Za přispění hráčů, diváků a hlavně vedení školy a všech organizátorů, za což jim patří velký dík, se vybrala velmi slušná částka, která poputuje na rozvoj střední školy v Jihoafrické školy.

Autor: Daniel Sedlar