15. října 2019 - Školní kolo v piškvorkách

V úterý 15. října 2019 se uskutečnilo školní kolo soutěže v piškvorkách.

Nejprve se hrálo ve skupinách, systémem každý s každým. Dva nejúspěšnější z každé skupiny postupovali do play-off. K vidění bylo mnoho kvalitních výkonů a při některých duelech účastníci vyplnili téměř celé hrací pole. Vítězem se stal Daniel Vostrý ze sexty. Druhé místo obsadil Ismail Quwarah ze 3. A a třetí místo vybojoval Filip Čihula z kvinty.

Do oblastního kola se nominovalo 15 nejlepších hráčů (+ 3 náhradníci). Z nich se postavila 3 družstva, která budou reprezentovat naši školu ve středu 6. listopadu 2019. Oblastní kolo se uskuteční na Střední odborné škole gastronomie a služeb v Mostě v ulici Jana Palacha 711/2.

Soupiska družstev a informace k oblastnímu kolu bude vyvěšena na nástěnkách obou budov příští týden.

Bližší informace o oblastním kole získáte u Mgr. Tomáše Volmuta, ev. Mgr. Pavly Srpové.

Vítězům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast.

Autorka: Za PK matematiky Mgr. Pavla Srpová