26. května 2022 - Slavnostní předání maturitních vysvědčení absolventům z tříd Oktáva A a 4.B

Ve čtvrtek 26. května 2022 obdrželi absolventi tříd Oktáva A a 4.B svá maturitní vysvědčení. Slavnostní ceremoniál ve velké zasedací síni Magistrátu města Most zahájil pěvecký sbor naší školy SMoG pod vedením Mgr. Dany Řepové studentskou hymnou Gaudeamus Igitur. Ceremoniálem provázela Mgr. Zuzana Vránová. K přítomným vlídným slovem promluvil ředitel Podkrušnohorského gymnázia Mgr. Karel Vacek, kterého vzápětí vystřídal primátora města Most a absolvent naší školy Mgr. Jan Paparega. Po několika dalších skladbách přednesených sborem a děkovném proslovu zástupce maturantů Adama Nováka následovalo samotné předání zasloužených maturitních vysvědčení.

Autor: Mgr. Michal Smatana