27. června 2017 - 2.A pod Vaňovským vodopádem

V úterý 27. června 2017 jsme se my, 2.A, vydali na výlet do Ústí nad Labem. Naši pouť jsme započali na nádraží v Mostě, odkud jsme vlakem jeli v hojném počtu 5 žáků a 2 učitelů - paní učitelka Těšitelová a pan učitel Henzl - do Ústí nad Labem. Cestou se k nám připojily 2 další studentky, náš počet byl poté již průměrný. V Ústí jsme se jako první byli podívat na Masarykova zdymadla. Odtud jsme se lesem vydali ke krásnému Vaňovskému vodopádu, který se nám za dnešek líbil nejvíce. Naším předposledním stanovištěm byla Větruše, kam jsme všichni po náročné cestě ve zdraví došli. Nakonec jsme se lanovkou dopravili do obchodního centra Fórum a po půl hodině nastoupili do vlaku, který nás odvezl zpátky domů.

Nám všem se výlet líbil, těšíme se na další.

Autoři: Tereza Šilhavíková, 2.A (text), Sára Malá, 2.A, Ondřej Peleška, 2.A, Mgr. Lucie Těšitelová (foto)