8. listopadu 2017 - Den otevřených dveří

8. listopadový den lehce mžilo a nad Mostem ležel mlžný opar. Naše škola ale byla nabitá energií.

Žáci spolu s učiteli připravili prezentaci své práce pro rodiče a zájemce o studium. Pro návštěvníky byly připraveny soutěže, psychologické testy osobnosti, předváděli jsme fyzikální či chemické pokusy, ukázky typických jídel francouzské, španělské či ruské kuchyně, zpívali, malovali, pracovali s tablety a počítači…

Program byl opravdu pestrý. Děti i rodiče odcházeli zcela nadšení. Uchazečů o studium nakonec dorazilo 123 a rodiče jsme ani nepočítali. Na prezentaci naší školy se podílelo 150 našich studentů.

Díky a pochvala náleží všem!

Autoři: Mgr. Iveta Macánová (text), Monika Jeníčková, 4.A (foto), Laura Sofie Dušková, kvinta (foto), Barbora Hnátková, kvinta (foto), Klára Pechanová, kvinta (foto), Jana Suchá, kvinta (foto), Mgr. Michal Smatana (foto)