30. ledna 2018 - Krajské kolo ekonomické olympiády v Ústí nad Labem

Po absolvování školního kola ekonomické olympiády v seminářích 3MM a 4MM se čtyři naši studenti probojovali do krajského kola celostátní tříkolové soutěže v ekonomii a financích. Soutěž je organizována INEV – Institutem ekonomického vzdělávání pod předsednictvím Dr. Potužáka.

Do Ústí n.L. jsme ze zdravotních příčin nakonec 30.ledna 2018 odjeli jen ve složení Tereza Hubačová a Dominika Nožičková – obě ze 3.B. Soutěž se konala v Kongresovém sále krajského úřadu.

Koordinátor soutěže Vítězslav Beneš nejprve prezentoval loňské celostátní kolo v ČNB Praha. Překvapilo nás jak focení studentů, tak pedagogů a pak už následovalo docela náročné testování. A výsledky? To si ještě počkáme, budou až po 22. únoru 2018.

Autoři: Ing. Vladimír Černý (text), Tereza Hubačová, 3.B (foto)