4. dubna 2018 - Republikové finále AŠSK v badmintonu středoškolských týmů ovládlo Podkrušnohorské gymnázium Most

Badmintonová Akademie Lukáše Kroce a Podkrušnohorské gymnázium Most, p.o. uspořádaly 4. dubna republikové finále Asociace školních sportovních klubů v badmintonu středoškolských týmů. Do sportovní haly TJ Lokomotiva Most se sjelo sedm středních škol z celé České republiky. Družstva byla rozlosována na zahajovací schůzce vedoucích družstev do dvou skupin. První dva týmy z každé skupiny potom postoupily do závěrečného play-off a družstva, která se do dalších bojů nekvalifikovala, hrála o konečné 5. - 7. místo. Vítězem skupiny A se s přehledem stalo Podkrušnohorské Gymnázium Most, které se utkalo v semifinálovém souboji s druhým týmem skupiny B Obchodní akademií Praha, Heroldovy sady. Podkrušnohorské Gymnázium Most tento semifinálový duel ovládlo 4:1. Stejným poměrem tým Podkrušnohorského Gymnázia zvítězil ve finále i nad Střední průmyslovou školou stavební, Plzeň. Vítězné družstvo startovalo ve složení Veronika Dobiášová, Vendula Štroblová, Veronika Brožkovcová, Anna Natálie Kohoutová, Tomáš Abraham a Adam Twardzik. Soutěž proběhla v přátelské atmosféře, a to i přestože na kurtech byly k vidění bojovné výkony studentů středních škol.