7. listopadu 2018 - Den otevřených dveří

Ve středu odpoledne se gymnázium otevřelo pro veřejnost, zájemce o studium a jejich rodiče. Žáci naší školy si spolu se svými učiteli připravili pro návštěvníky zajímavý program, v jehož rámci mohli uplatnit své vědomosti a dovednosti z jednotlivých předmětů.

A zájem byl opravdu veliký. Kvízů a pokusů se účastnili nejen děti, ale často i jejich rodiče. Celé odpoledne provázela radost z objevování, příjemná atmosféra a pohoda. Není se tedy co divit, že čas vymezený pro toto odpoledne uběhl opravdu rychle.

A tak se budeme těšit na další den otevřených dveří, který proběhne ve středu 20. února 2019.

Vzdělání je bohatstvím celé společnosti a radost z poznávání obohacuje nejen ji, ale i jedince. Ne náhodou jeden z řeckých filosofů říkal, že vzdělání přináší mladým lidem umírněnost, starým útěchu, chudým bohatství a bohatým ozdobu.

Tak se mějte krásně, zůstaňte otevření a vzdělávejte se!

Autoři: Mgr. Iveta Macánová (text), Klára Pechanová, sexta (foto), Jana Suchá, sexta (foto), Mgr. Michal Smatana (foto)