7. května 2019 - Prezentační dovednosti

Dne 7. května se studenti semináře psychologie společně se třídou 2.A zúčastnili přednášky na téma Prezentační dovednosti. Přednášku vedla paní doktorka Kateřina Smejkalová, která učí na Fakultě sociálně ekonomické Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Její prezentační dovednosti byly opravdu výborné. Skvěle komunikovala se studenty a hlavně dokázala zaujmout naši pozornost a tím nám předat co nejvíce informací.

Dozvěděli jsme se například jak správně uspořádat prezentaci, jaké jsou nejčastější chyby, kterých bychom se měli vyvarovat a jak se vyhnout trémě, která plno z nás před prezentací trápí. Většina z nás se shodla na tom, že by si tuto přednášku měl před prezentováním vyslechnout každý. Byla pro nás velkým přínosem.

Autorky: Natálie Lukáčová, 3.B (text), Zuzana Špačková, 3.B (foto), Mgr. Jitka Jitka Ježková (foto)