20. února 2020 - Florbalový turnaj středních škol

Ve čtvrtek 20. února 2020 se výběr našich nejlepších florbalových amatérů zúčastnil středoškolského turnaje. Byla jim vylosována velmi náročná skupina škol: SŠMEP, SPŠ a Schola Humanitas. Do prvního zápasu vstoupili prohrou 0:4, nejvyšší porážkou na turnaji. Ve druhém zápase si jejich velice odvážný gólman, hrající bez jakékoli výstroje, připsal svou první a poslední nulu, avšak kluci nevstřelili žádný gól, a tak získali pouze bod. Třetí zápas tak byl vzhledem k situaci ve skupině pouze formální záležitostí. Sice naši dlouho drželi vyrovnaný stav, skórovat se jim však nepovedlo a s turnajem se rozloučili výsledkem 0:2. Klání tak neskončilo úplně radostně a doufejme, že v příštích ročnících dosáhne naše gymnázium na vytoužený úspěch.

Autoři: Dominik Duffek, septima (text), Mgr. Jan Krčmář (foto)