15. až 19. ledna 2024 - Sekunda na lyžích

Dne 15. ledna jsme vyjeli od mosteckého gymnázia na týdenní lyžařský výcvik do Loučné pod Klínovcem, kde se nachází penzion Koruna, ve kterém jsme bydleli. Každý den jsme dopoledne i odpoledne jezdili skibusem do lyžařského areálu Klínovec. Jídlo bylo během pobytu dobré. Ve středu odpoledne jsme vyrazili na procházku do německého města Oberwiesenthal. Celý týden jsme si užili díky výborným sněhovým podmínkám. 20. ledna jsme se úspěšně vrátili do Mostu. (Patrik Kotner, Jan Blín)

Penzion Koruna byl dost dobrý, nad naše očekávání. Ve výsledku jsme si lyžák hodně užili. (Jonáš Lehman, Matěj Karásek)

Lyžování bylo zábavné a sněhové podmínky perfektní. Jídlo nebylo úplně dokonalé, ale všechno ostatní to vyrovnalo. (Eva Brožovičová, Johanka Kolaříková)

Lyžařský výcvik jsme strávili v penzionu Koruna. Jídlo bylo průměrné, nejlepší byly snídaně. Velké plus získaly nově zrekonstruované koupelny. Sjezdovky byly většinu času dobře upravené. Celkově se nám lyžák moc líbil. (Stela Baranová, Sofie Drtíková)

Autorka: Mgr. Jana Synková (foto)