3. června 2016 - Předání maturitních vysvědčení

Skvělá moderátorská dvojice v podání Romany Valíčkové a Jiřího Henzla nás v pátek 3. června provedla rituálem slavnostního předání maturitních vysvědčení, který se konal v prostorách zasedací síně Magistrátu města Most. Absolventi tříd 4.A a 4.B přijali vysvědčení z rukou pana ředitele Karla Vacka a svých třídních učitelů. Ivu Kašprákovou (třídní 4.A) moderátoři výstižně pojmenovali indiánsky Ta, která odvádí k maturitě, Miloše Libicha (třídního 4.B) pak přiléhavě přirovnali k Mirku Dušínovi, v jehož třídě mají šanci jen členové Rychlých šípů a členové Kočičí pracky musí hledat své místo jinde.

Ke slavnostní atmosféře přispěli rovněž sbor našeho gymnázia pod vedením Dany Řepové, který celé slavnostní setkání zahájil studentskou hymnou Gaudeamus igitur a poté zazpíval další dvě písně ze svého repertoáru, a svými proslovy Ing. Markéta Stará, náměstkyně primátora pro oblasti školství, kultury, sociálních věcí, zdravotnictví a informatiky a za maturanty Jan Dinstpír ze 4.B.

Absolventům přejeme hodně štěstí a úspěchů v životě.

Autoři: Mgr. Pavlína Korcová (text), Mgr. Michal Smatana (foto)