23. června 2016 - Exkurze do Muzea dopravy v Drážďanech

Dne 23. června 2016 se třídy 2.S a 2.A vydaly na výlet do německých Drážďan. Žáci se spolu s učiteli podívali do Dopravního muzea. Zde mohli vidět především přímo dopravní prostředky samotné. Jistě tento zážitek byl pro všechny cenným přínosem. Později toho dne následoval všemi očekávaný rozchod po městě. Během první hodiny už jste mohli vidět žáky našeho gymnázia s nákupními taškami a úsměvem na tváři, zatímco obdivovali své okolí - ať už uvnitř obchodů nebo venku pod širým nebem. Návrat proběhl stejně jako cesta do Německa - vlakem. Zpět do Mostu jsme dorazili v pozdních večerních hodinách. Všichni sice byli znaveni cestou, ale zajisté se jednalo o užitý den.

Autoři: Tereza Ulrychová, 2.S (text), Monika Jeníčková, 2.A (foto), Mgr. Michal Smatana (foto)