6. října 2016 - Školní kolo v piškvorkách

Ve čtvrtek 6. října 2016 proběhlo v učebně biologie na dolní budově gymnázia školní kolo 9. ročníku mistrovství škol v piškvorkách - pIšQworky 2016.

Nejprve se hrálo ve skupinách, systémem každý s každým. Pak následovalo play-off. K vidění bylo mnoho kvalitních výkonů a při některých duelech účastníci vyplnili téměř celé hrací pole. O první tři místa se nakonec podělili Ho Tuan Anh, Matěj Sivák a Le Bao Lam, všichni z oktávy.

Do oblastního kola se nominovalo 15 nejlepších hráčů (+ 3 náhradníci). Z nich se postaví 3 družstva, která budou reprezentovat naši školu ve středu 2. listopadu 2016.

Oblastní kolo se uskuteční v prostorách Obchodní akademie v Mostě. Soupiska družstev bude vyvěšena na nástěnkách obou budov příští týden.

Bližší informace o oblastním kole získáte u Mgr. R. Zimy, ev. Mgr. P. Srpové.

Vítězům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast.

Výsledková listina
Pavouk turnaje

Autoři: Mgr. Pavla Srpová (text+foto), Mgr. Radek Zima (foto)