29. června 2017 - Žertovný desetiboj 2.S

Dne 29. června 2017 jsme se měli sejít na Benediktu a dovádět v rámci Dne třídního učitele. Předpověď počasí však mluvila jasně. Zachránila nás tělocvična školy. Některé disciplíny jsme museli maličko upravit, ale v konečném efektu to vůbec nebylo na škodu.

Sportovci jsou hraví a soutěživí od přírody, takže do každého výkonu dali celé srdce. Například trojskok s taškou byl opravdu emotivní. Také chůzí na chůdách si mohli druháci ověřit, co je to docilita (o které se učí v TSP) v praxi.

Zlatým hřebem celého programu byl volný styl. Na taneční kreace, které hlavně muži předváděli, mi bohužel nestačí slova. To se musí vidět!

Celý desetiboj jsme si užili a byla to taková příjemná tečka za náročným školním rokem.

Autoři: Mgr. Karla Trefná (text), Mgr. František Staněk (foto)