Aktuality

 • Ředitelské volno

  Ředitel školy vyhlašuje v souladu s ustanovením § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním , vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, z provozně organizačních důvodů 1 volný den (ředitelské volno) v termínu 29. září 2023.
 • Den šestý: Barcelona, Sagrada Familia, Antonio Gaudí, hra světel a stínů, spousta symbolů, stále se staví, mnoho barev. Park Ciutadella s kanárky, fontána Cascada, gotická čtvrť, Katedrála svatého kříže a svaté Eulálie, La Rambla, tržnice Boquería, mořské plody, salámy, sýry, sladkosti, ovoce, koření… Přístav, Kryštof Kolumbus, Port Vell. Odjezd domů.

  Autoři: Mgr. Michael Přenosil (text+foto), Mgr. Pavlína Korcová (foto)

   

 • Den pátý: Snídaně a pak už Dalí, Dalí, Dalí, Salvador Dalí, dnešek ve znamení tohoto malíře, sochaře, filmaře, šperkaře, Figueres, Teatro Museo Dalí, povídání o tomto velmi extravagantním umělci, optické iluze, Lincoln nebo žena u okna?, obličej z kamenů, deštivý cadillac, rozteklé hodiny a stovky dalších obrazů a jiných exponátů. Přejezd do Tossa de Mar, městečko na pobřeží, zřícenina hradu, rozchod v historickém centru, večeře, bazén.

  Autoři: Mgr. Michael Přenosil (text+foto), Mgr. Pavlína Korcová (foto)

   

 • Den čtvrtý: rozbřesk na pláži, snídaně, Besalú, středověké městečko, malebné úzké uličky, hradby, známý mohutný most, Girona, barevné domečky u řeky, gotická bazilika a katedrála, hra světel, židovská čtvrť, Eiffelův most, gobelín Stvoření, návrat do hotelu, odpolední pláž, večeře.

  Autoři: Mgr. Michael Přenosil (text+foto), Mgr. Pavlína Korcová (foto)

   

 • Volby do školské rady

  Ve středu 20. září proběhnou volby do školské rady. Zletilí žáci naší školy mohou volit od 12:00 do 13:40 ve vestibulu na obou budovách. Rodiče nezletilých žáků mohou volit od 16:15 do 18:00 opět ve vestibulech obou budov. Hlasovací lístky budou k dispozici na místě volby.
 • Den třetí: snídaně, klášter Montserrat, poutní místo v horách, černá Madona, chlapecký sbor v kostele, přejezd do Barcelony, park Güell, Gaudí, večeře, bazén, flamenco.

  Autoři: Mgr. Michael Přenosil (text+foto), Mgr. Pavlína Korcová (foto)

   

 • Den první: odjezd a cesta do letoviska Santa Susanna.

  Den druhý: příjezd do hotelu, pláž, moře, procházka po městě, večeře.

  Autor: Mgr. Michael Přenosil

   

 • Rozvrhy platné od 18. září 2023

  V přiložených dokumentech naleznete rozvrhy platné od 18. září 2023.
  Rozvrhy tříd (čb), rozvrhy tříd (barevné), rozvrhy učitelů (čb), rozvrhy učitelů (barevné).
 • ISIC průkaz na naší škole

  V případě zájmu o vystavení průkazu ISIC naleznete informace na stránce ISIC průkaz na naší škole (položka v menu O škole).

 • Naše třída 1.B se hned ze začátku školního roku zúčastnila adaptačního kurzu, jak je to u prvních ročníků zvykem. Třídenní pobyt proběhl od 13. do 15. září 2023 v Chatě Barbora v Českém Jiřetíně. Cílem bylo stmelit kolektiv a blíže se poznat se svými novými spolužáky a vytvořit tak ve třídě příjemné prostředí, ve kterém budeme po dobu 4 let. Tento cíl se nám, myslím, povedlo splnit, jelikož za těch několik málo dní, co jsme společně strávili, jsme se skutečně navzájem poznali.