• Důležitá Informace pro rodiče, žáky a zaměstnance školy

Od 21. září 2020 do 31. srpna 2021 probíhá v ulici Čsl. armády rekonstrukce vodovodního řádu. Vstup do hlavní budovy B1 bude nadále zachován z ulice Čsl. armády. Při příchodu a odchodu z této budovy je třeba důsledně respektovat značení a zábrany budoucích výkopů. Pohyb v okolí stavby vyžaduje zvýšenou pozornost, kázeň a respektování všech případných zábran a omezení. Pro přecházení komunikace, bude v provozu vždy jeden z přechodů pro chodce, podle etapizace stavby.

Mgr. Karel Vacek

• Informace k škole v přírodě

INFORMACE O DOPLATKU ZA POBYT V ŠVP SVOR

Termín: 29. září – 6. října 2020
    Cena celého pobytu: 3530,- Kč

Rodiče, kteří přihlásili svého syna/svou dceru do školy v přírodě Svor a již zaplatili zálohu ve výši 1000,- Kč v září 2019, žádáme o uhrazení doplatku ve výši 2530,- Kč na účet školy do 18. září 2020
    Variabilní symbol: 045
    Do zprávy pro příjemce uveďte celé jméno studenta/studentky.

Rodičů, kteří zaplatili celou částku za pobyt již v září, se tento doplatek netýká.

POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI

Pod tímto odkazem je k dispozici potvrzení o bezinfekčnosti (pro rodiče studentů vyjíždějících do švp Svor). Vyplněný dokument (s datem v den odjezdu do švp) se bude vybírat u autobusu.

POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI

Pod tímto odkazem je k dispozici posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na škole v přírodě.

• Informace k zájezdu do Anglie

Vzhledem k tomu, že Velká Británie zařadila ČR na blacklist, bude možné se zájezdu zúčastnit až v příštím školním roce.
    Ing. Roman Thomas Sedlar, MBA
  • Aktuální doporučení KHS k epidemiologické situaci

• Podmínky provozu školy v období školního roku 2020/2021

Pokyny a informace pro žáky a zákonné zástupce, prosíme prostudujte v tomto dokumentu.
  • Rozvrhy platné od 1. září 2020

Rozvrhy platné pro začátek školního roku naleznete pod následujícími odkazy: rozvrhy tříd, rozvrhy učitelů. Aktualizace 27.8.2020: V menu tohoto webu už máte rozvrhy a suplování také k dispozici. Po přihlášení do své elektronické žákovské knížky v Bakalářích si můžete vše prohlédnout také.

Informace o vydávání ISIC karet naleznete v sekci Pro nově přijaté žáky

• Prodej almanachu 100 let gymnázia

Almanach vydaný u příležitosti oslav 100 let gymnázia je možné zakoupit v sekretariátu školy, Čsl. armády 1530/29. Po předchozí domluvě je možné i prohlédnout výstavu o historii gymnázia.

• Dne 6. září v dopoledních hodinách vyrazily třídy 4.A a 4.S na odložený cyklovodácký kurz.

První den nás čeká pouze cestování vlakem. Následný rozchod v Českém Krumlově nám znepříjemňuje deštivé počasí, a tak se těšíme, až konečně dorazíme do kempu a postavíme stany, kde se budeme moct schovat.

• V termínu 8. až 10. září 2020 se naše nová sportovní třída vypravila na svoji první společnou akci - adaptační kurz. Autobus nás dopravil k chatě Barbora v Českém Jiřetíně, kde na nás čekali dva lektoři. Program byl opravdu velmi pestrý a počasí nám také přálo.

Přeji svým prvňáčkům hodně studijních i sportovních úspěchů a hlavně pevné zdraví.

Autorka: Mgr. Karla Trefná

• Od neděle 6. do úterý 8. září 2020 se jela naše třída 1.A seznamovat na adaptační kurz. Vyrazili jsme na Chatu Barboru do Českého Jiřetína, kde si pro nás lektoři Filip a Zuzka a paní profesorka Michaela Marešová připravili spoustu aktivit a her, které nám pomohly vzájemně se poznat. Už známe svá jména, napsali jsme si pravidla třídy a snad jsme se zbavili trochu obav z nového prostředí a nového kolektivu. Začíná to slibně, tak snad nám to všem vydrží celé čtyři roky až do úspěšně složené maturity!

Autor: Mgr. Michael Přenosil