21. října 2016 - Logická olympiáda

Účastníci se registrovali nejpozději 30. září, poté podle své kategorie online vyplňovali testy. Kategorie B v termínu 7. - 14. října a kategorie C 14. - 21. října. V Kategorii B postoupil do krajského kola Hai Nam Tran z bílinského gymnázia, v kategorii C postoupili Jiří Škuthan a Ilja Číčel, oba z oktávy. Svoji účast musí potvrdit nebo odmítnout ve výsledcích, které vidí v sekci "Výsledky" po přihlášení na stránkách www.logickaolympiada.cz. Přejeme jim mnoho štěstí v dalším kole a všem ostatním řešitelům děkujeme za zapojení se do soutěže. Krajské kolo se koná 4.11.2016 v Ústí nad Labem. Celkem se v Kategorii B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ) do soutěže zapojilo 21246 řešitelů, z toho v našem kraji 1428, v Kategorii C (studenti středních škol - posl. 4 ročníky studia) se do soutěže zapojilo 11668 řešitelů, z toho v našem kraji 1133.

Autorka: Za PK Matematiky Mgr. Gabriela Malečková