12. prosince 2017 - Okresní kolo přeboru škol v šachu

Okresní přebor škol v šachu se konal 12. 12. 2017 ve Středisku volného času v Mostě. V kategorii II. (2. stupeň ZŠ) obsadilo naše družstvo ve složení M. Kovář (O2), O. Sternthal (O2), M. Rybák (O3), P. Elexa a F. Čihula 2. místo. V kategorii III. (SŠ) družstvo ve složení Ta Minh Khoi O6), J. Reiner (O6), T. Ullík (O6), M. Stančák (O5) a M. Potůček (O5) obsadilo také 2. místo. Vítězem kategorie III. se stalo družstvo ve složení J. Štich (O8), D. Kastl (4.C), M. Benešová (4.A), R. Škuthan (O5) a postupuje do krajského kola, které se bude konat v úterý 23. ledna 2018 v Litoměřicích.

Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a blahopřejeme k dosaženému umístění. Postupujícímu družstvu přejeme v krajském kole hodně úspěchů.

Autor: Mgr. Tomáš Volmut