6. června 2019 - Slavnostní ceremoniál předání maturitních vysvědčení třídám 4.A a 4.B

Ve čtvrtek 6. června 2019 se sešli absolventi tříd 4.A a 4.B Podkrušnohorského gymnázia v Mostě, aby obdrželi svá maturitní vysvědčení. Setkání proběhlo tradičně ve velké zasedací síni Magistrátu města Mostu, na slavnostním aktu byl přítomen jako host i primátor města Mgr.Jan Paparega. Přítomní si vyslechli studentskou hymnu Gaudeamus Igitur a několik dalších písní v podání sboru SMoG našeho gymnázia, který vede Mgr. Dana Řepová. Zazněly projevy ředitele školy Mgr. Karla Vacka a primátora Mgr. Jana Paparegy. Slavností setkání zakončilo vlastní předání maturitních vysvědčení studentům a čestných uznání nejúspěšnějším z nich.

Autoři: Mgr. Ivana Kašpráková (text), Mgr. Michal Smatana (foto)