10. června 2019 - 1 day in London

Jak prožít den v Londýně a přitom zůstat v České republice? Vydejte se, stejně jako většina studentů z našeho gymnázia, na představení The Easy English Theatre, poznáte památky Londýna, poslechnete si rodilé mluvčí a dozvíte se spoustu užitečných frází z anglického jazyka.

A jak si to užila prima:

„V 8,00 jsme měli sraz před divadlem. Když jsme se usadili, začalo představení. Na jeviště vyšel Chris a pověděl nám pár věcí o sobě. Divadlo bylo o typickém Chrisovo dni s vysvětlivkami po každé scéně. Herci zároveň spolupracovali s diváky, zvali je na jeviště a ptali se na otázky. Bylo to vtipné, zajímavé a opravdu ho doporučuji.“

„Hlavní hrdina je Chris, který je líný a snaží se sehnat práci, ale s jeho povahou to není jednoduché.“

„Chrisovi se pohovor v růžové košili moc nepovedl, tak si šel zlepšit náladu do kavárny.“

„Zaměstnance kavárny si zahrál náš spolužák Kuba alias Bob.“

„Jestli máte rádi angličtinu, myslíme, že za celou primu představení můžeme doporučit.“

Autoři: Mgr. Jana Synková (text+foto), Zuzana Skácelová, Anna Martináková, Klára Uskovičová, prima (text)