12. prosince 2019 - Prváci na muzikálu

Ve čtvrtek 12. prosince 2019 se všechny třídy prvních ročníků v čele s Mgr. Danou Řepovou vydaly na muzikál v pražském Karlíně nazvaný Královna Kapeska. Cesta autobusem byla velice záživná, protože už při cestě do Prahy se žáci bavili o jejich těšení na muzikál. Když třídy dorazily do Prahy, čekal je půlhodinový rozchod, při kterém si žáci mohli koupit jídlo či pití a tak si zajistit energii na celý den. Po nakoupení všeho potřebného se třídy vydaly do hudebního divadla Karlín. Po odložení kabátů do šatny se třídy vydaly do divadelního sálu. Už při vstupu do něj žáci mohli obdivovat jeho historické zpracování, které se nevidí každý den. Po usednutí do sedadel a několika minutách čekání začalo představení. Představení bylo spíše pro mladší diváky, ale nám to nevadilo, protože to byl příjemný zážitek při čekání na Vánoce. Nejen, že jsme viděli příjemné představení, ale také krásný sál divadla Karlín a hlavně jsme si odvezli dobrou náladu do dalších dnů. No a kromě další pauzy na jídlo a cestě domů tady náš výlet končí a můžu už jen za nás všechny říci, že byl super.

Autoři: Matěj Výborný, 1.B (text), Mgr. Dana Řepová (foto)