7. prosince 2021 - Krásné výkony žáků v okresním kole Pythagoriády

V úterý 7. prosince 2021 se uskutečnilo okresní kolo Pythagoriády. Úkolem soutěžících bylo během šedesáti minut správně vyřešit co nejvíce z patnácti zadaných úloh. Úspěšnými řešiteli byli ti žáci, kteří si poradili s deseti a vícero úlohami. A jak jsme si vedli?

V kategorii určené 6. třídám se skvěle umístili žáci primy: Ondřej Lisický – 1. místo, David Dorňák – 2. místo, Veronika Bencová – úspěšná řešitelka.

V kategorii 7. tříd si výborně vedl Patrik Kokšál ze sekundy, který obsadil 1. místo.

V kategorii pro 8. třídy zabodovali tito žáci tercie: David Švarc – 1. místo, Filip Karásek – 3. místo, Vojtěch Kindl – úspěšný řešitel.

Všem těmto žákům gratulujeme ke krásným výsledkům a děkujeme za výtečnou reprezentaci naší školy.

Autorka: Mgr. Lucie Těšitelová