PREZENTIÁDA 2022

Konečně se po coronavirové odmlce znovu začalo soutěžit v prezentacích. Do třináctého ročníku soutěže se přihlásilo hned 6 týmů ze tříd prima až tercie.

Jaká byla témata pro prezentaci studentů v této věkové kategorii?

První bylo: Co řešíme o přestávkách a druhé: Co by kdyby. Termín pro odeslání prezentací zadavateli soutěže Student Cyber Games a Newton University do Ústí n/L byl 18. března 2022. Rád bych poděkoval členům Debatního klubu ze třídy 07 (studenti: Pavel Elexa, Martin Klein a Matouš Rybák), kteří své zkušenosti z minulých kol soutěže předali novým soutěžícím týmům.

A kdo postoupil do krajského kola, které se uskuteční 31. března 2022? Hned 4 týmy, z primy tým Čarodějnice z Bradavic ve složení Pavlína Gálová a Eliška a Nikola Krumplová. Druhým z primy je tým LERA. Jsou to Lea Skálová a Rozálie Hebortová. Ze sekundy je to tým OFFLINE ve složení Jakub Šiman, Jan Christian Číčel a Adriana Sirovičová. Druhým ze sekundy je tým Bojové želvy. Jsou to Jakub Trčka, Martin Soukup a Miroslav Pulda.

Držme jim palce ať uspějí v krajském kole této soutěže!

Autor: Vladimír Černý