30. září 2022 - Ocenění

V pátek 30. září jsem na návrh fyzikální sekce Jednoty českých matematiků a fyziků obdržela z rukou proděkana pana Jiřího Přibyla z Přírodovědecké fakulty Univerzity J.E. Purkyně ocenění za pedagogickou činnost. Chtěla bych tímto poděkovat všem svým studentům, a to bývalým i současným za to, že jsou ochotni se mnou trávit čas nad různými fyzikálními projekty, olympiádami, Poháry vědy, Fyzikálními náboji, Archimediádami a dalšími akcemi, kde se mnou sdílejí moje nadšení pro fyziku. Bez nich bych ho neměla kam vrhnout a moje radost z fyzikálních pokusů a vyřešených záhad bych neměla s kým sdílet. Jak jsem na předávání řekla: jsem vděčná, že mohu na této škole učit a že mýma rukama prochází tolik skvělých studentů.

Autorka: Ivana Hotová