21. až 24. května 2023 - Soustředění sboru SMoG

Je to tady, letní sezóna koncertů a spousty nových písní! Když ve škole píšeme test, taky se na něj musíme připravit, a tak to je i s novým repertoárem našeho školního sboru. Proto jsme se sborem v datech od 21. do 24.května 2023 'soustředili' na pěveckém soustředění na Hoře Sv. Kateřiny.

Od neděle do středy jsme zpívali, zpívali a zpívali. Sbor se opět o něco sblížil a společnými silami jsme vytvořili zase něco neuvěřitelného. I přesto, že už jsme někdy byli unavení, nevzdali jsme se, dali jsme krátkou přestávku a pokračovali jsme dál! Ze soustředění odjíždíme se skvělými zážitky a i s novými písněmi na letní koncert, který se koná 7.6.2023 v kostele Nanebevzetí Panny Marie. Celý sbor děkuje paní učitelce Daně Řepové za trpělivost, moc jsme si to užili a už se těšíme na příště!

Pokud byste chtěli vědět více o našem letním repertoáru, přijďte se podívat na náš koncert. Zatím zpěvu zdar!

Autorky: Kateřina Pazderová (text), Kristyna Nguyen (foto), Mgr. Dana Řepová (foto)