25. května 2023 - Slavnostní předání maturitních vysvědčení absolventům z tříd 4.A a 4.B

Ve čtvrtek 25. května 2023 obdrželi absolventi tříd 4.A a 4.B svá maturitní vysvědčení. Slavnostní ceremoniál ve velké zasedací síni Magistrátu města Most zahájil pěvecký sbor naší školy SMoG pod vedením Mgr. Dany Řepové studentskou hymnou Gaudeamus Igitur. Ceremoniálem provázela Mgr. Kamila Pelešková. K přítomným promluvil ředitel Podkrušnohorského gymnázia Mgr. Karel Vacek, kterého vzápětí vystřídala Ing. Markéta Stará, náměstkyně primátora města Most a statutární zástupce primátora pro oblasti školství, kultury, sociálních věcí, zdravotnictví a informatiky. Po druhém vystoupení pěveckého sboru a proslovu zástupce maturantů Matěje Výborného následovalo samotné předání zasloužených maturitních vysvědčení.

Autor: Mgr. Michal Smatana