13. října 2023 - Školní kolo v piškvorkách

V pátek 13. října 2023 se uskutečnilo nominační školní kolo v piškvorkách. Za nižší stupeň se zúčastnili pouze tři žáci z šesti přihlášených a za vyšší stupeň žáků 17. Vzhledem k počtům byli všichni žáci zařazeni do jedné skupiny.

Hrálo se tzv. Švýcarským systémem na 12 kol. vítězem po 4 hodinách zápasů se stal Vu Quoc Viet ze třídy 2.A s 9 výhrami a 3 remízami. Na druhém místě skončil Ayman Quwarah ze třídy 2.B a třetí místo se shodným výsledkem obsadili žáci 4.B Jiří Patera a Amjed Quwarah.

Žáci nižšího stupně měli velmi těžkou pozici, hráli se staršími. Ale situaci zvládli s přehledem a některé ze starších porazili nebo s nimi alespoň remizovali. Ve své kategorii první místo zaujal Jakub Trčka se 3 výhrami a 6 remízami, druhé Tomáš Najmon a třetí Markéta Domecká, všichni z kvarty.

Vítězům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast.

Autor: Mgr. Tomáš Volmut