27. června 2016 - Předání Dobrých listů komory

Psal se 27. červen, pondělí, kdy se v obřadní síni Magistrátu města Mostu sešlo na 27 studentů, téměř 27 pedagogů a více než 27 rodičů či fotografů, aby se účastnili slavnostního předání 27 Dobrých listů komory, pro jejichž přijetí byl vybrán vždy jeden student z každého oboru na středních školách v místním okrese.

Program zahájili v deset hodin a tři minuty žáci ZUŠ v Litvínově - Ondřej Zahradníček a Jan Doskočil na housle, spolu s Veronikou Palmovou na klavír. Následovaly projevy zástupců OHK (Okresní hospodářské komory) Most, měst Mostu a Litvínova a Úřadu práce ČR.

Z naší školy obdrželi Dobrý list studenti Marek Linhart ze 4.A, Tomáš Varga z oktávy a Karolína Gajarská ze 4.S. Škola je jim vděčná za reprezentaci a studenti vykračují k vysokoškolskému studiu s další výhodou, oproti ostatním uchazečům o studium a zaměstnaní, v kapse.

Autoři: Tomáš Varga, oktáva (text), Mgr. Michal Smatana (foto)