21. dubna 2017 - Finále školní volejbalové ligy

V pátek 21. dubna 2017 se konalo finále školní volejbalové ligy. V prvním zápase náš tým s jistotou porazil tým Gymnázia Litvínov "A" (2:0). V druhém zápase se naši hráči utkali s favority z Průmyslové školy Most a po velkém boji zvítězili 2:0. Následující zápas jsme získali další vítězství proti Gymnáziu Litvínov "B" (2:0). Nejdůležitější zápas nás čekal proti škole SSMŠEP, s kterou jsme bojovali celou sezónu. V první sadě jsme prohráli 25:23, v druhé sadě jsme dokázali naší bojovnost a vyhráli jsme 27:25. Zápas skončil 1:1. V posledním zápase jsme si pojistili vítězství v turnaji výhrou 2:0 proti Schole Humanitas Litvínov. Děkujeme za coachování během celé sezóny paní učitelce Trefné a za coachování během tohoto turnaje panu učiteli Staňkovi.

Autoři: Pavla Kubáňová, 3.S (text), Mgr. František Staněk (foto)