8. února 2018 - Školní kolo 52. ročníku Biologické olympiády pro kategorii A a B

Dne 8. února 2018 proběhlo školní kolo biologické olympiády kategorie A, B. Letošního ročníku se zúčastnilo 21 studentů Podkrušnohorského gymnázia z Mostu a Bíliny. Byl věnovaný tématu "Když musíš, tak musíš… aneb Odpady v přírodě". V kategorii A zvítězil Volodymyr Rybinskyy (07) před Vítem Pomahačem(08) a Michalem Hejcmanem (M.G), kteří dosáhli shodného počtu bodů. Na 3. místě se umístila Martina Kostková (4.C).

V kategorii B obsadila 1. místo Hana Pavelková (2.B), na druhém místě se umístila Kateřina Hejná (Q.G) a na třetím Antonín Juščák (1.A).

Všem zúčastněným děkujeme a vítězům blahopřejeme.

Výsledkové listiny

Autoři: Za PK biologie Mgr. Mária Händlová, Mgr. Iva Vítová, Mgr. Vlasta Hurčíková, Mgr. Markéta Francouzová (text), Mgr. Michal Smatana (foto)