28. února 2018 - Volejbalový turnaj středních škol

Dne 28. února 2018 se naši chlapci z Podkrušnohorského gymnázia Most zúčastnili volejbalového turnaje středních škol. Pořadatelem bylo Středisko volného času Most. Systém turnaje byl dán, hrál každý s každým. Postupně jsme odehráli pět kvalitních utkání. Na začátek jsme si poradili s obchodní akademií Most, poté se stření školou Educhem, následovaly další výhry proti střední škole Diplomacie a SŠMEP. Jediné utkání, které nám nevyšlo podle našich představ a stálo nás celkové vítězství v turnaji, byl souboj proti Průmyslové škole Most. Přesto můžeme být spokojeni s krásným 2. místem a hlavně předvedenou hrou. Náš tým byl složen především z žáků 4. ročníků pod vedením kapitána Milana Boříka. Děkujeme za skvělou reprezentaci školy všem zúčastněným.

Autor: Bc. Robert Babák