20. března 2018 - Vítězství v krajském finále florbalu dívek

V úterý 20. března 2018 proběhlo krajské finále ve florbalu dívek a studentky našeho Podkrušnohorského gymnázia celý turnaj po zásluze vyhrály a postoupily do kvalifikace o republikové finále. Vítězství se ale nerodilo lehce. Po slabším rozjezdu ve skupině se naše děvčata postupně rozehrála k lepšímu hernímu projevu. Ve čtvrtfinále porazila Kadaň 1:0, v semifinále po nejlepším výkonu Varnsdorf 2:1 a nervydrásající finále proti Teplickému gymnáziu musely rozhodnout až samostatné nájezdy, protože po základní hrací době byl stav 0:0. Naše děvčata projevila pevné nervy a srdíčko a vyhrála. Za vzornou reprezentaci naší školy jim patří velká pochvala a přejeme jim hodně štěstí v dalších zápoleních.

Autor: Bc. Robert Babák