17. dubna 2018 - Finále školní volejbalové ligy

Dne 17. dubna 2018 proběhlo v Litvínově finále školní volejbalové ligy. Díky předchozím výsledkům se náš tým dostal do skupiny “A”. V prvním zápase jsme s jistotou porazili Scholu Humanitas Litvínov (2:0). V druhém zápase jsme získali další vítězství proti Gymnáziu Litvínov. Nejdůležitější zápas nás čekal proti škole SSMŠEP, se kterou jsme bojovali celou sezónu. Síly byly velmi vyrovnané. První set jsme prohráli 23:25, ale ve druhém setě jsme ukázali naši bojovnost a vyhráli 25:19. Zápas skončil 1:1, ale po součtu bodů byla výhra připsána nám. V posledním zápase jsme se utkali s Průmyslovou školou Most. Bohužel byli nad naše síly a prohráli jsme (0:2). Sice se nám nepodařilo obhájit vítězství z loňského roku, ale i tak jsme získali krásné druhé místo.

Autoři: Lucie Bernasová, 3.S (text), Mgr. František Staněk (foto)