19. dubna 2018 - Úspěch v krajském kole soutěže v krocení chaosu

Doktor, architekt a programátor diskutují o tom, které povolání je starší. Už došli na samý počátek, k Rajské zahradě.
Doktor povídá: "Lékařská profese je evidentně nejstarší, protože Eva byla stvořena z Adamova žebra, a to byl ohromný chirurgický výkon."
Architekt zjevně nesouhlasí: "Vezměte si zahradu samotnou. Předtím byl jen chaos a prázdnota, než Bůh stvořil onu zahradu a celý svět. Takže Bůh musel být architekt."
Programátor, který dosud jen poslouchal, se ozývá: "To je hezký, ale odkud myslíte, že se vzal ten chaos?!"

Ve čtvrtek 19. dubna se v Střední průmyslové škole Ústí nad Labem uskutečnilo krajské kolo v krocení chaosu, oficiálně Soutěže v programování. Tedy nic pro slabé povahy, celodenní zápas s technikou vyčerpá i ty nejsilnější z nás.

Soutěžilo se v různých hrůzných kategoriích. Programování webových aplikací, mikrořadičů, Enigmy, draků... Programovali středoškoláci, programovali základkoškoláci a základoškolačky. Kdo něčemu nerozumí, najde si to na google.cz.

A jak to skončilo, než vypnuli elektřinu? Jakub Hůďa z kvinty si vyprogramoval ve své programátorské kategorii výborné druhé místo.

Děkuji za výbornou reprezentaci školy.

Autor: Mgr. Michal Smatana