21. listopadu 2018 - Oblastní kolo v pIšQworkách

Dne 21. listopadu 2018 se na naší škole konalo oblastní kolo v pIšQworkách. Družstvo Gymmost A ve složení Ta Minh Khoi, A. Výborný, V. Kočí, H. Němcová a T. Ullík obsadilo skvělé 1. místo a postoupilo do krajského kola, které se koná 30. listopadu 2018 na Gymnáziu a SOŠ dr. V. Šmejkala v Ústí nad Labem. Družstvo Gymmost B sestavené převážně z žáků 1. ročníku ve složení V. Pretschner, I. Quwarah, F. Čihula, A. Shpunt a M. Nodl obsadilo neméně pěkné třetí místo. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a k umístění a postupu gratulujeme.

Zvláštní poděkování patří Ivaně Faltysové a Tereze Hlavaté za skvělou pomoc při organizaci.

Autoři: Mgr. Tomáš Volmut (text), Ivana Faltysová a Tereza Hlavatá, oktáva (foto)