9. listopadu 2022 - Den otevřených dveří

Ve středu 9. listopadu odpoledne otevřelo gymnázium své dveře pro zájemce o studium a jejich rodiče.

Naši učitelé spolu se svými studenty připravili zajímavý a nápaditý program. Hned po otevření v 16 hodin bylo jasné, že zájem bude veliký. Škola se naplnila zájemci a my jsme mohli prezentovat, jak šikovné máme studenty. Kultivovaně a s přehledem provázeli návštěvníky světem robotiky, matematiky, fyziky, chemie, cizími zeměmi, jejichž jazyky se u nás učí, světem umění a literatury atd.

Prostě jsme prožili skvělé odpoledne a z ohlasů bylo jasné, že se prezentace líbila budoucím žákům i jejich rodičům.

Autoři: Mgr. Iveta Macánová (text), Mgr. Michal Smatana, Karel Hrdlička, Mgr. Jitka Ježková (foto)