9. listopadu 2016 - Den otevřených dveří na našem gymnáziu

Ve středu 9. listopadu 2016 se na našem gymnáziu opět otevíraly dveře pro všechny zájemce o studium, jejich rodiče či jenom příznivce gymnázia. Žáci si připravili pokusy, kvízy, předvedli vlastní tvorbu, bylo možné navštívit i zkoušku pěveckého sboru SMoG a ukázku debatní soutěže v podání členů Debatního klubu. Prezentovali různé oblasti, kterým se v rámci výuky věnujeme. Učitelé mohli být na své žáky hrdí. Jsou šikovní a kultivovaní, svou práci dokáží srozumitelně a s přehledem prezentovat.

Doufáme, že jsme zájemce inspirovali a že se o studium na našem gymnáziu budou ucházet.

Autoři: Mgr. Iveta Macánová (text), Monika Jeníčková, 3.A (foto), Klára Pechanová, kvarta (foto), Barbora Hnátková, kvarta (foto), Mgr. Michal Smatana (foto)