7. až 10. listopadu 2016 - Výsledky celostátní počítačové soutěže Bobřík informatiky

Devátý ročník celostátní online soutěže Bobřík informatiky se konal od 7. do 10. listopadu 2016.

V naší škole probíhala soutěž v počítačových učebnách budov B1 a B2. Do soutěže se naši žáci přihlašovali přes webovou aplikaci, kterou připravil náš bývalý student Tomáš Varga.

V jednotlivých věkových kategoriích soutěžilo z naší školy celkem 83 žáků, z toho úspěšnými řešiteli (150 a více bodů) bylo 10 žáků. Nejvyšší bodový zisk 200 bodů v naší škole se podařil Tomáši Pěnkavovi z tercie. Maximální počet bodů (240) se letos nepodařilo získat žádnému žákovi naší školy.

Všem úspěšným řešitelům blahopřejeme a ostatním děkujeme za účast v této náročné soutěži.

Výsledky úspěšných řešitelů

• Kategorie Senior
    1. Smetánka Daniel, septima, 160 bodů a postup do krajského kola
  • Kategorie Junior
    1. Hajzler Marian, 2.B, 172 bodů
    2. Čekelová Tereza, 2.B, 155 bodů
  • Kategorie Kadet
    1. Pěnkava Tomáš, tercie, 200 bodů (maximum bodů)
    2. Lecko Michal, kvarta, 177 bodů
  • Kategorie Benjamin
    1. Müller Lukáš, prima, 192 bodů
    2. Svoboda Tadeáš, prima, 180 bodů
    3. Alblová Denisa, prima, 168 bodů
    4. Kundertová Jana, prima, 168 bodů
    5. Klein Martin, sekunda, 163 bodů

Výsledky všech účastníků soutěže včetně umístění v rámci republiky budou k dispozici v počítačových učebnách na B1 a B2 u vyučujících IKT.

Autoři: Ing. Markéta Aubrechtová (text+foto), Mgr. Michal Smatana (foto)