29. listopadu 2019 - Školní šachový turnaj

V pátek 29. listopadu 2019 se, jako každoročně, uskutečnil školní šachový turnaj. Letos se zúčastnilo 21 hráčů napříč všemi ročníky. Hrálo se na 9 šachovnicích švýcarským systémem na 7 kol.

V kategorii mladších žáků (do kvarty) se prezentoval jen jeden hráč Martin Kovář z O4. Byl proto zařazen do turnaje společně se staršími hráči a nevedl si vůbec špatně. V konkurenci starších obsadil konečné sedmé místo jen díky horšímu skóre pomocných bodů (BH.). Celý turnaj vyhrál Radek Škuthan ze třídy O7. Na druhém místě skončil Martin Potůček také z O7 a třetí příčku obsadil Tomáš Ullík ze třídy O8. Na turnaji se objevilo, kromě tradičních účastníků, několik nových tváří. Bylo by dobré, kdyby v budoucnu tito noví hráči navázali na úspěchy svých starších spolužáků