2. prosince 2021 - Okresní kolo Subterra Cupu ve florbalu

Ve čtvrtek 2. prosince se v hale Střední školy technické ve Velebudicích utkalo mužstvo našeho gymnázia se dvěma týmy dalších středních škol v okresním kole Subterra Cupu. Jelikož to máme rádi vyrovnané, nechali jsme prvního soupeře z litvínovského gymnázia remizovat 2:2 a šetřili jsme síly na silnější tým. Ve druhém zápase jsme s přehledem rozdrtili SŠT 3:1 i přes nepřízeň domácího prostředí a zaujatých rozhodčí a z turnaje jsme si odnesli první místo.

Celý tým nyní podstupuje intenzivní přípravu, aby 27. ledna v krajském kole v Chomutově opět vyhrál.

Autoři: Martin Straka, O8 (text), Václav Petržilka, O8 (revize textu), Miroslav Nodl, 4.A (revize textu), Jan Nedvěd, 4.A (revize textu), Mgr. Jan Krčmář (foto)