27. dubna 2016 - V SOČ jsme se neztratili

Soutěže Středoškolské odborné činnosti se studenti naší školy dlouhá léta neúčastnili. Tento rok jsme tedy pojali jako nultý ročník, abychom zjistili, kam se soutěž posunula, jak vypadají soutěžní práce, jaká je konkurence, jak probíhají obhajoby a rozhodování komisí. Za naši školu soutěžilo pět prací, čtyři práce se dostaly do krajského kola. Ani zde se neztratily a ve hře je jeden postup do celostátního kola. Děkujeme, Markéto Zagrapanová (3. místo ve své kategorii), Tomáši Vargo (3. místo), Tomáši Kuchaři (5. místo) a Vítku Beneši (2. místo).

Budeme rádi, když tito studenti najdou své následovatele v dalším 39. ročníku této soutěže. Již před prázdninami je možno se přijít domluvit a začít práci připravovat.

Autor: Mgr. Jiří Henzl