7. listopadu 2016 - Okresní finále ve florbalu SŠ ve Velebudicích

Dne 7. listopadu 2016 se žákyně Podkrušnohorského Gymnázia v Mostě zúčastnily okresního finále ve florbalu středních škol v areálu SŠT Velebudice v Mostě. Florbalového turnaje dívek se zúčastnilo 7 středních škol, hrálo se ve dvou skupinách z nichž postupovaly vždy dvě školy do semifinále.

Gymnázium Most vyhrálo skupinu a v semifinále porazilo střední školu Hamr 2:0 a nakonec celý turnaj zakončilo vítězstvím ve finále 1:0 nad Voš, Spgš, OA, SZŠ Most a zároveň postoupilo do krajského kola jež se bude konat v únoru.

Sestava vítězného družstva dívek Gymnázia Most: Kateřina Zechovská, Klára Kupcová, Tereza Vaníčková, Lucie Jakubcová, Lenka Svobodová,Vendula Bártová, Debora Bartošová, Michaela Kokšálová, Julie Svitáková a Karin Binková.

Vedoucí družstva: Robert Babák

Autor: Mgr. Robert Babák