24. června 2021 - O putovní pohár ředitele školy

Ve čtvrtek 24. června 2021 se v počítačové učebně sešlo 20 soutěžících z různých tříd, aby změřili své síly v 17. ročníku tradiční soutěže v psaní na klávesnici a zabojovali o hlavní cenu - putovní pohár ředitele školy.

Soutěžící se utkali v desetiminutovém opisu s penalizací chyb do 0,50 procent. O výsledku pak rozhodla rychlost opisu. Vše proběhlo pod odborným dohledem naší bývalé vyučující Mgr. Ivany Mikulkové. Hladký průběh soutěže zajišťovala i tentokrát Mgr. Jitka Ježková.

První místo obsadil svým vynikajícím výsledkem 434,8 čistých, tedy bezchybných, úhozů v minutě septimán Simon Vanegas, a stal se tak již podruhé držitelem putovního poháru. Obdivuhodných výsledků dosáhla řada dalších účastníků soutěže, za ně děkujeme a všem blahopřejeme.

Výsledková listina

Autoři: Předmětová komise IKT (text), Mgr. Michal Smatana (foto)