8. února 2023 - Školní kolo soutěže v ruštině

Ve středu 8. února se po dvouleté přestávce způsobené pandemií covidu opět uskutečnila tradiční školní soutěž ve znalostech ruského jazyka. Síly v ní poměřilo rekordních 12 soutěžících ve dvou kategoriích – SŠ I a SŠ II. Účastníci si v první části vyzkoušeli poslech, čtení a mluvnici, ve druhé pak došlo na konverzaci o věcech z běžného života a na popis obrázku. Vítězkou kategorie SŠ I se stala Kateřina Vykouková (2.A), v kategorii SŠ II zvítězila Aneta Salajková (4.B).

Vítězkám blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů při reprezentaci naší školy v krajském kole, které se uskuteční 20. března 2023 v Ústí nad Labem.

Všem zúčastněným patří pochvala a poděkování za odvahu a chuť zasoutěžit si se spolužáky.

Autorky: Mgr. Kamila Pelešková (text), Mgr. Jitka Ježková (foto)