15. února 2023 - Den otevřených dveří

Ve středu 15. února proběhl na naší škole den otevřených dveří. Již tradičně si žáci společně se svými učiteli připravili pestrý program. Různé kvízy, hádanky, tajemné chemické pokusy např. přeměna vody ve víno, tajemné písmo. Zájemci si mohli osvojit základy některých cizích jazyků, základy psaní všemi deseti, setkat se s Harry Potterem, prohlédnout si, jak fungují malé roboty, nebo si detailně prohlédnout živé pakobylky.

Prostě jako vždy jsme spolu se zájemci o studium a jejich rodiči strávili příjemné odpoledne, ve kterém naši žáci předvedli, jak jsou šikovní, co všechno umí. Skvělá práce! Děkujeme.

Autoři: Mgr. Iveta Macánová (text), Tereza Nováková, 1.A (foto), Martin Klein, oktáva (foto), Mgr. Jitka Ježková (foto), Mgr. Michal Smatana (foto)