16. a 17. listopadu 2023 - Soustředění SMoGu junior

Ve čtvrtek 16. listopadu se sešly děti ze sboru SMoG junior. Protože se blíží vánoční koncerty, je za potřebí nacvičit vánoční repertoár. Soustředění probíhalo v budově školy. Zpívalo a přespávalo se v hudebně, ale děti s paní učitelkou Danou Řepovou měly pro sebe celou školu. Ve čtvrtek po odpolední zkoušce se všichni přesunuli do sborovny, a tam se navečeřeli. Po večeři bylo další zpívání a pozdě večer si holky a Honza v tělocvičně zahráli vybíjenou. Potom si každý připravil své místo na spaní (karimatka a spacák). V pátek ráno v 7:30 byl budíček a po snídani se zase zpívalo až do 13:30 hodin. Všem se soustředění moc líbilo. Paní učitelce Daně Řepové děkujeme a zveme vás všechny na naše vánoční vystoupení.

Autoři: Pavlína Galová (text), Mgr. Dana Řepová (foto), Mgr. Michal Smatana (foto)